CZ/EN/DE
Recenze
X

Recenze


Dobrý den, od 7.5. do 11.5. jsme byli u Vás ubytováni - pokoj 110. Poslední dva dny jsme tam taky měli tříletého vnoučka. Nebyli jsme u Vás poprvé, vždy jsme spokojeni. Tentokrát musíme nade vše vyzvednout směnu v restauraci, která tam byla o víkendu. Přestože měli práce nad hlavu, nebylo pro ně nic problém, ať jsme pro toho našeho prcka potřebovali cokoli. Zaslouží si minimálně pochvalu. Moc zdravíme a určitě zase přijedeme!
Sedlíkovi, Česká republika


Co můžete čekat od hotelu Eroplán? Profesionální jednání personálu, schopnost vcítit se do potřeb klienta a velmi pěkné, květinami provoněné prostředí v podhůří malebných Beskydských hor. Děkuji za příjemně strávený víkend a pomoc při realizaci GIGABYTE OC Workshopu.
D. Kropáč, Česká republika


Dodatečně bychom Vám ještě chtěli poděkovat za to, jak výborně bylo vše připraveno na naši svatbu 7.6.2014. Jídlo bylo, co se týče jak obědu tak i rautů výborné, obsluha příjemná, sál kongresového centra byl nádherně vyzdoben do barev svatby. I dětský koutek se povedl a splnil dokonale svůj účel :-). A svatební apartmá bylo skvělé! Musím říct, že nejen já s manželem jsme byli spokojeni, ale ještě do dneška nám svatební hosté chválí, že jsme vybrali naprosto skvělé místo pro svatbu, že se jim tam strašně líbilo a byli nadšeni. Chtěli jsme tedy předat tuto chválu tam, kam patří, tedy Vám a celému kolektivu, který se na naší svatbě podílel. Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme Vám spoustu takto spokojených nejen svatebčanů, ale i hostů.
Manželé Petřekovi, Stát autora


Dobrý den, už uběhly skoro tři měsíce od naší svatby a my se konečně dostáváme k tomu, abychom poděkovali celému týmu Hotelu Eroplán za naprosto úžasný den. Chtěli bychom poděkovat za všechno před svatbou, ale i během svatby. Organizace a domluva celé svatby byla úžasná a oba jsme rádi, že celý náš den měl naprosto hladký průběh. Takový ochotný personál během svatby, jsme ještě nikde neviděli. Celou dobu nám byli k dispozici, o vše se báječně starali a to až do samého konce svatby. Úplně všechno bylo podle našich představ. Svatební tabule a její výzdoba neměla žádnou chybu. A co se týče jídla, to nemáme ani slov. Kuchařům patří velké díky. Oběd úžasný! Raut, který jsme měli večer, tak ten se nedá ani popsat. Nejen skvělý, chutný a lákavý, ale kdyby všichni mohli vidět, jak vypadal, jak byl nazdobený……..naše oči se nestačili jen divit. Na náš svatební den budou vzpomínat všichni naši svatební hosté. Jsme opravdu moc rádi, že jsme si vybrali tento hotel. I když mnozí si mysleli, že to bude dráha svatba, tak to tak nebylo. Nenechejte se odradit tím, že je to 4* hotel. Ano, my jsme měli celkem velkou svatbu, ale konečná cena naší svatby se všemi službami, které nám hotel nabídl během naší svatby, nás mile překvapila a chtěli bychom tento hotel pro konání svatby jen doporučit. V ceně mají i pro novomanžele svatební apartmán. Věřte, že po celém tak skvělém, ale náročném dni a noci oceníte, že máte k dispozici čistý, pěkný hotelový pokoj. Takže ještě jednou moc díky za všechno, všichni jste byli naprosto úžasní!!!
manželé Martinákovi, Česká republika


Dobrý den v Rožnově, tak jsem Vám chtěla poděkovat za velmi příjemné chvíle ve Vaší restauraci. Cestovali jsme po Moravě a zastavili se u Vás a stálo to za to! Tak útulnou a příjemnou restauraci je i dnes, při velké nabídce , těžko najít! Vynikající jídlo, bezvadný servis, příjemné prostředí, to je místo, kde se rádi vrátíme. Zdravím všechny, kteří vytvářejí tak příjemné místo u Vás v Eroplánu! Pozdrav ze Švýcar, Marcela Bendova
Marcela Bendová, Švýcarsko


Rád bych touto cestou poděkoval za perfektní služby Vašeho hotelu. Spolu s přítelkyní jsme (i díky opravdu špičkovým službám) pravidelní hosté. Útulné pokoje, perfektní služby, skvělé jídlo, milý personál a skvělá atmosféra pro relaxaci ve wellness spolu s faktem, že jsme si Rožnov zamilovali, dělá s Eroplánu to nejlepší místo pro náš společný odpočinek. Chválíme vás, kudy chodíme, a tak by byla škoda nedát tuhle zpětnou vazbu. Přejeme mnoho spokojených hostů a ať se Vám nadále daří a držíte si dobrý standard jako doteď.
Jan Vrožina & Eva Janotová, Česká republika


Dobrý den paní Běťáková, Vše bylo skvělé, báječné, úžasné :-) Veliká pochvala pro děvčata, co dělala výzdobu sálu, moc se povedl, nádhera. Obsluha perfektní a jídlo - no prostě báječné. Byli jsme všichni nadmíru spokojeni, opravdu se vším. Děkujeme mockrát za vše byla jste skvělá :-) Krásný den přejí Škařupovi
manželé Škařupovi, Česká republika


Vážený pane Becku, v pátek 25.09.2015 jsme ve Vašem hotelu oslavili 20. výročí založení naší firmy Störi Mantel v České republice. Oslavy se zúčastnilo cca 100 hostů. Chtěli bychom Vám velice srdečně poděkovat za perfektně organizačně zvládnutou akci. Byli jsme opravdu velice příjemně překvapeni, dá se dokonce říci i nadšeni nejen zcela profesionálním přístupem paní Běťákové, ale i ostatních zaměstnanců Vašeho hotelu, např. pana Šablatury a ostatního obsluhujícího personálu. Prostory konferenčního sálu Vašeho hotelu byly překrásně vyzdobené, v barvách naší firmy. Všude byla spousta živých květin, osvětlení celého sálu bylo perfektní, zkrátka vše bylo naprosto profesionální a na velmi vysoké úrovni. Jídlo (slavnostní oběd i raut) bylo naprosto výtečné jak po stránce chuťové, tak i napohled. Bylo vidět, kolik práce bylo vynaloženo na to, aby vše z Vaší strany bylo opravdu perfektní a propracované do každého detailu. Také ubytování našich zahraničních hostů bylo skvělé, naši zahraniční hosté byli velice spokojeni. Celý Váš hotel je opravdu velice krásný, útulný, vkusný, elegantní a přátelský ke svým hostům. Musíme Vám sdělit, že jsme nejen my, ale i všichni naši hosté byli z času stráveném ve Vašem hotelu opravdu nadšeni. Vážený pane Becku, dovolte nám, abychom Vám vřele a srdečně poděkovali za velmi milé přijetí a za Váš přátelský a profesionální přístup k nám i našim hostům.
Ing. Pavel a Monika Frňkovi a celý kolektiv firmy Störi Mantel, Stát autora


Dobrý den, o víkendu 6. - 8.11. jsme byly hosty "wellness balíčku" u vás na hotelu Eroplán. Hotel je čistý, krásný, masáž byla úžasná na recepci dobře poradili s načatým sobotním večerem v Rožnově. Především, směna obsluhy v restauraci, která nás měla na starosti tento víkend, byla příjemná, pohotová s profesionálním přístupem. Jídlo velice chutné!!! Já a mé dvě přítelkyně souhlasí s tím, že se rády vrátíme a velice děkujeme celému personálu v tomto termínu, který nás měl na starosti. Děkujeme a přejeme hodně spokojených hostů, přinejmenším jako jsme byly my. :)
Kristýna Neuwirthová, Česká republika


Dobrý den, před měsícem jsme měli ve Vašem hotelu svatbu a proto bychom moc chtěli poděkovat všem, kdo se na přípravě podíleli. Byl to pro nás nádherný den, který probíhal bez problémů. Paní provozní zařídila krásnou výzdobu sálu podle předem domluvených barev, nafoukali nám také zakoupené balonky, připravili dětský koutek pro nejmenší, v pozdějších hodinách zapálili svíčky na stolech a osvětlení svítilo do barvy svatby, to bylo moc pěkné. Oběd i večerní raut, byl úžasný, výborně chutnal a jídlo bylo krásně nazdobené. Obsluha byla příjemná a ochotná. A na závěr nás příjemně překvapila cena, která opravdu byla stejná jako při kalkulaci. Nádherně prožitý den jsme zakončili v hotelovém apartmá, který pro nás hotel zařídil zdarma. Ještě jednou moc děkujeme a všem doporučujeme.
Manželé Melichaříkovi, Česká republika


Dovolte mi ještě jednou poděkovat vedení a personálu hotelu Eroplán za přípravu a realizaci našeho 25.jubilejního Seniorplesu, v pořadí již 3., který pro členy Klubu seniorů Rožnov p.R. každoročně organizujeme. Tentokrát to bylo 5.2.2016. Zvláštní poděkování chceme projevit Vám, paní Běťáková, se kterou vždy dojednáváme přípravné a organizační záležitosti. Velmi si vážíme Vašeho profesionálního postupu a milé, lidské vstřícnosti při jednání. S úctou Anneliese Přikrylová, předsedkyně klubu seniorů
Anneliese Přikrylová, Česká republika


Chtěli bychom ještě jednou velmi srdečně poděkovat za přemilé překvapení, které jste pro mě připravili v souvislosti s mými narozeninami. Za celou éru mého života jsem se s tímto nesetkala, opět to potvrzuje naše letité tvrzení, že jste nejpříjemnější hotel v ČR, kde je zákazník vnímán jako nejdůležitější článek vašeho podnikání, což by mělo být samozřejmostí, ale víme, že to tak jiní hoteliéři necítí. Ještě jednou moc děkujeme a zdravíme celý kolektiv.
Zdeňka Nová, Jaroslav Nový, Česká republika


Ráda bych poděkovala ještě jednou Vašemu hotelu Eroplán, kde jsme prožili nádherné chvilky na valné hromadě Asociace středních průmyslových škol České republiky. Přivítalo nás krásné prostředí a hlavně velice profesionální personál, který se o nás po celé tři dny pečlivě staral. Kvalita a veškeré služby, naprosto perfektní. Hlavně bych chtěla vyzdvihnout služby personálu, pro které nebylo žádné naše přání překážkou. Určitě se rádi do Vašeho hotelu vrtíme. Ještě jednou Vám Všem veliké díky. Za celou asociaci SPŠ ČR Jaroslava Buzková - vedení kanceláře.
Jaroslava Buzková, asociace SPŠ ČR, Česká republika


Dne 7. 11. 2013 jsme v hotelu Eroplán pořádali setkání makléřů společnosti RE/MAX pod názvem Valašský kongres 2013. Akce se zúčastnilo téměř 200 lidí. Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za velmi příjemné prostředí, které jste nám ve Vašem hotelu připravili. Také jsme byli velmi spokojeni s přístupem majitele a také p. Kolniakové, která s námi velmi ochotně řešila všechny aktuální záležitosti. Již po dobu příprav akce, probíhala veškerá komunikace velmi konstruktivně a bez jakýchkoliv problémů. Ještě jednou moc děkujeme. Váš hotel byla dobrá volba. Naši účastníci byli velmi spokojeni.
S. Valigurová, Česká republika


Rádi bychom poděkovali jménem vedení Oblastní stomatologické komory Olomouc za perfektní zajištění XVIII. Stomatologických dnů v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 20.-22.9. 2013. Organizátoři i účastníci kongresu ocenili vysokou úroveň služeb, osobní přístup, pozornost personálu a celkovou velmi příjemnou "květinovou" atmosféru hotelu. Děkujeme celému pracovnímu týmu. Víkend strávený ve vašem hotelu byl, navzdory náročnému odbornému programu, příjemným osvěžením. Velmi rádi využijeme vašich služeb i v příštím roce.
Mudr. Vlastimil Bistrý, Česká republika


Chtěli bychom s celého srdce poděkovat celému týmu hotelu Eroplán a zejména profesionálnímu přístupu paní Bětákové moc děkujeme za splnění všech požadavků. Byl to pro nás nádherný a nezapomenutelný den i díky vám a vašemu týmu! Nádherná výzdoba vaší floristky, výborné jídlo (ten raut byl opravdu bezkonkurenční) dále pak příjemný personál a manželské apartmá :) Svatebčané byli nadšení vše fungovalo tak, jak jsme si předem dohodli. Budeme vás vřele doporučovat.Cele to bylo dokonalé a nikdy na to nezapomene DĚKUJEME MANŽELE VAŠUTOVI ♥
manželé Vašutovi , Česká republika


Dovolte mi touto cestou vyjádřit své díky a slova pochvaly Vám, Vašemu hotelu a v neposlední řadě Vašim zaměstnancům za služby a excelentní servis na mé svatbě, která se konala 24.8. O všechno bylo velice dobře do detailu postaráno a jakýkoli požadavek navíc ihned vyplněn. Přístup, ochota a výkon personálu byl velice profesionální a přátelský. Váš hotel řadím k vysoce nadstandardním, ostatní by se od vás mohli učit (vím o čem mluvím, protože jako letuška jsem navštívila mnoho hotelů) Pro všechny zúčastněné strany to byly nezapomenutelné dny! Ještě jednou děkuji!
Darina Oetzel, Česká republika


My jsme měli svatbu na Eroplánu v září v kongresovém centru a vše bylo naprosto úžasné. Vše bylo tak pečlivě připravené, krásně nachystané, jídlo výborné a raut – všem našim hostům oči přecházely a chuťové buňky rozplývaly. Personál byl připraven, i když jsme nahlásili, že na oběd přijedeme o hodinu dříve, neb nám nepřálo počasí. Byli velmi flexibilní. Co se týče komunikace a organizace předtím, byla paní manažerka velmi ochotná a pružná. Snažila se vyhovět všem našim přáním, někdy až výmyslům a zorganizovala vše dle našich představ. Co se týče placení, vše bylo tak, jak jsme se předtím dohodli a nic nás nepřekvapilo. Musím říct, že nepatříme k nějakým movitým lidem, proto nás potěšilo, že Eroplán pro nás uspořádal luxusní svatební hostinu za rozumný peníz. A navíc různé výhody k tomu (svatební apartmá zdarma,…) byly jen příjemným doplněním. Je to jen vše o domluvě. Po svatbě už se mě také několik z našich svatebních hostů ptalo na podmínky, neboť se jim tam tak líbilo, že by tam chtěli uspořádat také nějakou akci. Chtěla bych tímto poděkovat celému personálu Eroplánu, kteří se postarali o naši překrásnou svatební hostinu, která velkým dílem přispěla k tomu, že se náš svatební den stal nezapomenutelným v našem životě. Mohu všem s klidných vědomím vřele doporučit.
Pavla Vaculínová, Střítež nad Bečvou, Česká republika


Chtěla bych touto cestou poděkovat za přípravu svatební hostiny mé dcery, která se konala 24.8.2013 ve Vašem úžasném hotelu. Byla jsem s Vašimi službami velmi spokojena, mé díky patří především zaměstnancům. Proto ještě jednou děkuji a prosím poděkujte Vašim prostřednictvím a mým jménem Vašim zaměstnancům za vzornou přípravu svatby. Díky nim jsme měli možnost prožít krásnou svatbu mé jediné dcery. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.
Anna Zámrská, Česká republika


Hotel Eroplan se nam velice libil, proto jsme ho zvolili pro misto nasi svatebni hostiny. Nase svatba byla napul Ceska a napul Irska. Tim padem jsme chteli peknou svatbu v krasnem prostredi, s hotelem, ktery ubytuje nase Irske hosty a predci nase ocekavani. Jsme radi, ze jsme tak zvolii. Byli jsme spokojeni jak s jednanim pani Betakove, tak se zamestnanci hotelu. Pani Betakova odvedla dobrou praci. Vsichni uzasem koukali na krasnou vyzdobu pri vstupu do svatebniho salonu. Hoste si mysleli, ze to bude pekna svatba v hotelu Eroplan a tvrdili ze vse splnilo jejich ocekavani. Vsichni si pochvalovali jidlo, hlavne veprovou panenku a zenich rikal ze lepsi brokolicovou polevku jeste nejedl. Samozrejme i raut byl vyborny a hlavne losos. Vsichni byli velice spokojeni a hlavne my novomanzele, kterym se splnil den D. Za vse dekujeme hlavne pani Betakove, ktera nam ve vsem vysla vstric. Se srdecnym pozdravem Eva Griffin
Eva Griffin, Česká republika


Protože jsme svatební hostinu včetně samotného obřadu plánovali uskutečnit na Moravě, konkrétně ve Valašském Meziříčí, přestože přechodně již bydlíme v Praze, kde také oba pracujeme, rozhodli jsme se oslovit více restaurací a hotelů poblíž města Valašského Meziříčí. Vše jsme zařizovali na dálku, tedy až z Prahy, proto jsme většinu těchto restaurací a hotelů oslovili emailem s žádostí o zaslání cenové nabídky svatební hostiny pro cca 40 svatebních hostů. Ráda bych zmínila, že ne uvšech restaurací a hotelů, jsme se setkali s tak dobře vypracovanou cenovou nabídkou (někde nám ji nebyli schopni ani sdělit), jaká byla od hotelu Eroplán. Nejenže jsem byla schopná s manažerkou hotelu za rozumnou cenu celou svatební hostinu domluvit přes email a telefon, včetně vyzdobení svatební tabule, zasedacího pořádku, složení svatebního menu a mnoho dalších věcí, ač se mohou zdát mnohdy nepodstatné, přesto se jednalo o detaily, které naši svatbu v hotelu Eroplán udělaly naprosto dokonalou. Svatbu nám v hotelu zařídili úplně dle našich našich přání, dokonce jsme se s nimi mohli domluvit i na vlastním nejenom cukroví včetně dortů, ale také i na vlastním víně a slivovici. Přivítání bylo také perfektní, u rozbití talířku a přípitku nás přivítali jak číšníci a servírky, tak samotná paní manažerka hotelu. Výzdoba svatební tabule, na kterou jsme se mohli přijít podívat den předem, byla nádherná. Celým dnem nás provázela hudební skupina, kterou jsme si předem objednali a která nám zpestřila celý svatební den. Navíc si hudebníci pochvalovali skvělou akustiku kongresového sálu, kde se svatební hostina uskutečnila. Svatebčané byli velmi spokojení, nic jim nechybělo, personál hotelu byl velmi ochotný a na přání vždy vše donesl včas a bez nějakých problémů. Také nám asistoval při krájení svatebního dortu. Všichni si také pochvalovali už na pohled skvěle připravený večerní raut, opravdu se jedlo i očima :-) . S ubytováním jsme byli také naprosto spokojeni. Ráda bych tímto vyjádřila naše díky všem co se na svatební hostině v hotelu Eroplán podíleli, také bych chtěla poděkovat paní manažerce hotelu, že byla schopná vše se mnou a bez problémů vyřešit takto na „dálku“ včetně všech drobností, díky nimž byla naše svatba nejenom pro nás novomanžele, ale také pro všechny svatebčany úžasná a na kterou budeme mít krásné vzpomínky.
Petra Zábojová, Praha/Valašské Meziříčí, Česká republika


V hotelu Eroplán jsme uspořádali firemní akci naší společnosti Fincentrum, a.s. Musím říci, že vstřícnost hotelu v případě plánování a následně i realizace akce byla nadstandardní. Služby nabízené hotelem jsou skutečně na úrovni. Na jedničku hodnotím zájem o to, abychom se cítili velmi dobře a vše vyšlo podle našich představ. Vybavení konferenčního sálu je nádherné, posloužilo nám nejenom na formální část, ale prostory jsme využili na večerní diskotéku, osvětlení a zvuková aparatura v salónku je skutečně na úrovni. Úžasná je květinová výzdoba hotelu, nikde nenajdete umělé květiny, vždy jsou čerstvé a zpříjemní Vám pobyt v hotelu. Hotelu jsem předala harmonogram celého dne, který byl ze strany hotelu přesně dodržován a vše bylo nachystáno tak, jak jsme potřebovali. Jídlo i pití bylo výborné. Měla jsem možnost v rámci velmi plného programu vyzkoušet i welness a musím říct, že prostory welness jsou velmi pěkné, je zde příjemná, uvolněná atmosféra. Hotel nám vyšel vstříc i ohledně fakturace. V hotelu je velmi příjemná a milá obsluha. Akci jsme si užili a služby hotelu komplexně hodnotíme na 1*.
Jana Schusterová,Boskovice, Česká republika


V Eroplánu jsme měli svatbu a byla naprosto skvělá. Skvělá po straně komunikace, vstřícnosti vůči našim požadavkům, velmi vstřícné domluvě cenové a co se týče vlastních surovin, překvapilo nás, že svatba pro tak velké množství lidí, nás nevyšla na vysokou částku (při srovnání se svatbou bráchy s daleko menším počtem lidí). Přivítání, krásná výzdoba jak prostor, tak svatebního stolu (hodně úleva, když se aspoń o tohle nemusíte starat). Všechno šlapalo jako hodinky. Pokud jsme se chtěli nějakému zvyku vyhnout, bylo to možné a pamatovali na to, pokud jsme pařili až do rána, bylo to možné, když jsme přitáhli experimentální Úžasné divadlo fyziky a prováděli různé fyzikální experimenty, bylo to možné (a to se nám i povedlo vyhodit jedním eletrickým pokusem pojistky :) a tančit se mohlo plnou parou až do rána (to znamená v některých případech až do pěti:). Super obsluha, drželi se všichni domluv ať šlo o jídlo, alkohol, raut atd… Cena na které jsme se dohodli a týden ped svatbou potvrdili byla dodržena. Všichni – rodina i kamarádi – byli nadšeni. Samozřejmě program byl tak nabitý, že nikdo nestíhal ani chvíli se nudit, raut byl vynikající a pravidelně doplňovaný, alko, nealko nechybělo, starali se o nás prostě jako o vlastní a pořád s úsměvem. V každém případě je vždy potřeba se pořádně domluvit, potvrdit si jak ceny, tak služby, dát svatbu a rozhodovací pravomoci jen některým osobám a ty představit v hotelu. Ale to jsou základní a samozřejmé věci, které se musí dodržet při chystání jakékoliv větší události. Nikdo nikomu nemůže číst myšlenky. Což je rada, kterou jsme taky pravidelně celý den dostávali do manželství :) . No a nakonec jsme dostali príma nádherný apartmán a ráno jsme byli i díky skvělé snídani jako růžičky. Za sebe a myslím, že i za dalších asi sto lidí můžu říct skvělé! Ani bych nic jiného nečekala, Eroplán je výborný hotel a všichni známí zde měli se svými oslavami vždy pouze dobrou zkušenost. Hodně nám ulevili a umožnili nás si skvěle užít náš den. :)
Lenka Měrková, CZ


Rádi bychom poděkovali celému kolektivu hotelu Eroplán, který se o nás perfektně staral po celý náš svatební den. Naše poděkování patří také panu majiteli Beckovi, který nás i celou naší rodinu přivítal osobně typickým valašským welcome drinkem - slivovicí. Velké díky patří i paní manažerce, která byla moc ochotná a snažila se nám ve všem vyjít vstříc. Se svatební hostinou v novém kongresovém centru jsme byli maximálně spokojeni a budeme ji všem nastávajícím novomanželům vřele doporučovat. Výzdoba celého sálu dopadla dle našeho očekávání a hosté si při vstupu do sálu připadali jako v pohádce. Tento neopakovatelný den byl pro nás krásný, nejen díky celé rodině a všem přátelům, kteří ho s námi strávili, ale také díky skvělému prostředí, které dodalo celé svatbě "glanc". Hosté se bavili po celý den, měli dostatek prostoru jak k tanci, tak k posezení v tzv. ,, foyer“. Pro děti byl připraven dětský koutek, takže se zabavili i ti nejmenší. Vrcholem večera byl raut, který splnil naše očekávání. Děkujeme všem, kteří s námi mohli prožít náš den ,, D“.
novomanželé Maleňákovi, CZ


Zařizování během několika málo měsíců probíhalo hladce, doprovázené osobními schůzkami, na kterých se domlouvaly podrobnosti a detaily, taktéž emailová a telefonická komunikace byla stoprocentní. Samotná svatba předčila naše očekávání. Výzdoba byla velkolepá, obsluha fantastická, ochotná a příjemná po celou dobu. Svatební oběd vynikající a následující raut byl nejen pastvou pro oči, ale také pro chuťové buňky, bohatý, pestrý, nádherně připravený. Majitel nám zajistil vynikající trnkovou slivovici za skvělou cenu a jako bonus ke svatbě jsme měli noc zdarma v luxusním apartmánu. Všichni svatebčané byli nadšeni a jak podotkl jeden náš strýc, ...připadal jsem si jak v nebi a aj princ Vilijem a Kejt by vám záviděli. Už tam jenom chyběla televize, která by to vše zdokumentovala a vysílala v Evropě. Závěrem bychom chtěli vzdvihnout fakt, že svatbu v luxusním hotelu si mohou dovolit i průměrní lidé díky benevolentnosti majitele, se kterým se dalo dohodnout ve všech ohledech. Vřele doporučujeme. Personál 100% Čistota 100% Poměr kvalita-cena 100% Služby 100% Komfort 100%
Novomanželé Hrabovšti, CZ


Vzhledem k celkovému počtu maturantů a předpokládanému počtu dalších hostů byly v předchozích letech pořádány plesy dva. Letos se vedení školy rozhodlo, že přijme velkorysou nabídku hotelu Eroplán k využití všech jeho prostorů, především nové přístavby hotelu, tj. kongresového sálu a k němu přilehlé foyer s barovou obsluhou. Celková atmosféra v příjemném luxusu se skvělou obsluhou byla doplněná hudební skupinou Gracia, cimbálovou muzikou Slanina a také DJ, kteří udržovali tanečníky v pohybu až do dvou hodin do rána. Děkujeme tímto personálu hotelu a věříme, že příští rok se opět shledáme. Organizátorům podobných akcí můžeme hotel Eroplán vřele doporučit. Ing. Anna Zejdová
Ing. Anna Zejdová, Česká republika


Jménem Klubu seniorů Rožnov p. R., o.s. si dovoluji ještě jednou poděkovat hotelu Eroplán za krásné prostředí, výzdobu a veškeré služby, které jste poskytli našim hostům v rámci konání 23. Seniorplesu. Budeme se těšit do budoucna na další možnou spolupráci.
Anneliese Přikrylová, Česká republika


Prostředí hotelu působilo velice poklidným a přívětivým dojmem. Myslím, že všichni kolegové byli spokojeni, rádi za pomoc i vstřícnou sdílnost personálu. Na závěr musím pochválit jídlo, které uspokojilo chuťové buňky nás všech.
Petra Křikavová, Česká republika


Dobrý den, neděli 9.3.2014 jsme strávili s rodinou v Rožnově pod Radhoštěm, a ve vaší restauraci jsme si dali oběd. Jídlo bylo skvělé a byli jsme moc spokojeni. Určitě s k vám ještě brzy vrátíme a Vaši restauraci doporučujeme všem známým.
Ivana Jemelková, Česká republika


Díky Vašim naprosto profesionálním službám a taky nápaditosti a nevšední vstřícnosti pracovníků Vašeho personálu, měla naše akce vysokou úroveň a účastníci plesu byli s jeho průběhem velmi spokojeni. Přejeme Vám i do budoucna mnoho spokojených klientů a těšíme se na další spolupráci. Petr Matušek prezident občanského sdružení Noetis, společnosti pro dispoziční prognostiku
Petr Matušek,


Spolu s manzelkou sme stravili u Vas jeden prijemny letny weekend a chcel by som sa podakovat vsetkym pracovnikom ktori sa o nas starali , bolo vsetko na profesionalnej urovni tak ako som si to predstavoval . Ceska kuchyna ma opat nesklamala a obzvalst u Vas nam nesmierne chutilo (pribral som 3kg..:)). Prostredie je nadherne na vsetky mozne aktivity , navstivili sme Pustevny a okolie , Muzeum , centrum... Este raz vsetko dobre a prajem vela takychto spokojnych hosti.....
Ing. Aleš Šíma, SK


Bohužel v té době jsem organizovala veškeré kongresy pouze v Ostravě. Postupným rozšiřováním našich akvizicí i mimo Ostravu, jsem byla schopná nabídnout jednomu z našich odborných garantů i Vaše kongresové centrum spolu s ostatními možnostmi Vašeho hotelu. Velice si vážím Vašeho příjemného přijetí v prostorách Vašeho hotelu a velmi děkuji za péči.
Ing. Šárka Martiníková, CZ


Dobrý den, děkujeme za super organizaci večírku, všechno bylo v naprostém pořádku.Krásně připravený sál, jídlo bylo výborné a obsluha taky výborná. Opravdu jsme byli moc spokojeni.
STONE CONNECTION, Česká republika


V hotelu Eroplán v polovině listopadu roku 2012 proběhla naše pracovní akce pro 60 osob. Paní manažerka, resp. veškerý personál hotelu vyšel vstříc všem našim požadavkům a pružně reagoval na naše měnící se potřeby. Ubytovací služby, jídlo i večerní raut byl bez chyby. Na základě těchto zkušeností můžeme plně doporučit hotelové a kongresové služby tohoto ubytovacího zařízení.
Barbora Stankušová, Magistrát města Ostravy, Česká republika


Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat za skvělou organizaci svatební hostiny ve Vašem hotelu. Byli jsme maximálně spokojení s celou organizací, personálem i tolerancí a flexibilitou :-). Chtěla bych velmi pochválit jak svatební menu, tak večerní raut. Věřím, že naservírovat 70 porcí v jednu chvíli není jednoduché, ale povedlo se. Večerní grilovaný losos neměl chybu. Jediný problém bylo množství, příště bychom objednali aspoň čtyři takové :-). Velmi jsme ocenila vaši vstřícnost vzhledem k výzdobě sálu, který byl opravdu nádherný. Ohlasy ze strany svatebčanů byly velmi pozitivní. Dlouho jsem přemýšlela, ale asi nemám moc, co vytknout. Jediná vada na kráse je parket, který není úplně vhodný k tanci, je velmi tvrdý a neklouže. To ale vůbec neberte jako kritiku, je mi jasné, že povrch v kongresovém sále má zcela jiné priority. V příloze zasílám alespoň pár fotografií. Ještě jednou díky!
Hlaváčkovi, Česká republika


#