CZ/EN/DE
Masáže
X

Masáže hotelu Eroplán **** SUPERIOR Rožnov pod Radhoštěm

Hotel Eroplán**** SUPERIOR nabízí různé druhy masáží, stačí si jen vybrat a objednat se na telefonním čísle: 571 648 014.

Ceny masáží jsou uvedeny v záložce ''CENÍK'' .

 

Švédská masáž 

Švédská masáž je zaměřena na detoxikaci tím, že zvyšuje rychlost, kterou buňky z těla odstraňují odpadní látky. Umožňuje tělu absorbovat více kyslíku a tím regenerovat tkáně.Navozuje pocit uspokojení a uvolnění. 

Masáž lávovými kameny 

Masáž dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxu. Během této masáže pocítíte teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, působí blahodárně na mysl a perfektně uvolňují zatuhlé svaly. 

Masáž hlavy 

Tato masáž podporuje látkovou výměnu v kůži, zmírní únavu a napětí, pomáhá při bolesti hlavy a migréně, působí příznivě na nervová zakončení v kůži a tím na celkovou nervovou soustavu, zlepšuje prokrvení těla.

Čokoládová masáž 

Čokoládová masáž a zábal je exkluzivní ošetření pleti čokoládovou směsí s blahodárnými účinky antioxidantů, vitamínů a minerálů obsažených v kakaovém prášku a mandlovém oleji. Čokoláda vyživuje pokožku, vrací ji její pružnost, hebkost, potlačuje celulitidu a působí proti stárnutí. Čokoládové masáže způsobí, že bude Vaše pleť po této proceduře hebká a jemná. 

Masáž plosky nohy

Cílem reflexní terapie je obnovení energie v těle člověka. Masáž chodidla a mačkání refelexních plošek zároveň příznivě působí na naši psychickou stránku. Pokud terapii podstoupíte preventivně, může Vám pomoci odhalit dosud utajené choroby a co víc, pomůže Vám je i vyléčit tím, že odstraní příčínu. Je pochopitelné, že je to metoda vyžadující praxi a dostatečné vědomosti, což však nevylučuje její laické užití. Je totiž úžasná právě pro svou jednoduchost. 

Medová masáž + medový zábal

...celý organismus silně oživuje, působí až do hloubky tkání a je také vhodná při kloubních chorobách. Obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Je vhodná při velkém počtu typických civilizačních chorob, které souvisejí s usazováním jedů a škodlivin. 

Hloubková intuitivní masáž

Relaxační masáž pro intenzivní odpočinek od stresu v práci, únavě z cestování. Uvolněním mysli se můžete ponořit do vnitřního ticha, úplně vypnout a na chvíli na všechno zapomenout. Budete zase silní a svěží pro další dobrodružství. 

 

 

THAJSKÉ MASÁŽE PROVÁDĚNÉ RODILÝMI THAJKAMI:

Thajská tradiční masáž 

Thajská tradiční masáž je vhodná pro všechny, kteří trpí nedostatkem pohybu, nebo naopak nadměrnou fyzickou zátěží. Speciální masáž obsáhne svaly a šlachy celého těla. Technika této masáže se v Thajsku předává z generace na generaci a své dovednosti se masérky dále doplňují v odborných kurzech tradičních škol.

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická olejová masáž je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci. Je vhodná při únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti. Masíruje se speciálními hydratačními aromatickými oleji,které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady. Masáž je vhodná pro muže i ženy.

Masáž olejem z tygřího tuku

Masáž  speciálním olejem z tygřího tuku je velmi vhodná pro sportovce a po fyzické námaze.

Masáž hlavy a šíje

Masáž hlavy a šíje je mimořádně příjemná masáž hlavy a svalstva v oblasti šíje, která pomáhá odstranit napětí, únavu, stres, bolesti hlavy a navozuje příjemné uvolnění.

Masáž chodidel 

Masáž chodidel pomůže odstranit pocit těžkých nohou a jejich únavu. Pomocí akupresurních hmatů lze docílit i energetického oživení drah (meridiánu) a jednotlivých tělesných orgánů,zlepšení cirkulace krve i lymfy. Pomáhá také při bolestech hlavy, ledvinových potížích, bolestech páteře, působí jako prevence civilizačních chorob, odstraňuje stres a přináší hlubokou relaxaci.Masírují se oblasti chodidel, kotníků a postupuje se až ke kolenům.

 »»virtuální prohlídka««

#