CZ/EN/DE
O hotelu
hotels.cz certificate
X

Hotel Eroplán – ubytování, restaurace, wellness, akce – Rožnov pod Radhoštěm, Beskydy 

 

Hotel Eroplán **** SUPERIOR se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Nabízí ubytování v moderních, velmi příjemných interiérech s vlastním sociálním zařízením, satelitní TV, minibarem a trezorem. Sezonně provozuje i bungalovy. Všechny prostory jsou přichystány tak, aby se v nich hosté cítili jako doma.

Hotel Eroplán poskytuje bezplatný přístup na internet přes Wi-Fi.

Mocným lákadlem návštěvníků Rožnova pod Radhoštěm je vytříbená gastronomie zdejší hotelové restaurace. Její personál připravuje dobré jídlo české, moravské i mezinárodní kuchyně. Nechybí ani speciality, jako například norský losos, mladá italská vína nebo překvapení pro děti.

Den začíná snídaní formou bufetu. Polední menu si hosté mohou v létě vychutnat na příjemné terase. Hosté mohou využít posezení ve Snack bar. Zázemí pro oslavy, školení a jednání poskytuje salonek s kapacitou 40 osob, vybavený projekční technikou.

Světovou úroveň má ráj odpočinku – hotelové wellness centrum, v provozu denně. Masáže, whirlpool, finská či parní sauna potěší všechny – muže, ženy i rodiny s dětmi

 

Prostory pro kongresy, školení, firemní večírky, plesy, výstavy, rodinné oslavy, svatby

Nově vybudovaný kongresový sál Hotelu Eroplán v Rožnově pod Radhoštěm s kapacitou až 200 osob, audiovizuální technikou a mobilním podiem, představuje ideální řešení pro Vaše firemní a soukromé akce. Plánujete-li společenskou událost, neváhejte nás kontaktovat. Sledujte také hotelové balíčky a další speciální nabídky. 

 

Rožnov pod Radhoštěm: Valašské městečko v podhůří Beskyd

Hotel Eroplán je umístěn v blízkosti skanzenuValašského muzea v přírodě s typickými stavbami Moravského Valašska, které ročně navštíví statisíce turistů.

Tenisové kurty a bowlingová dráha jsou jen 300 metrů od hotelu a dvě minuty pěší chůze od koupaliště. Poblíž se nachází i jezdecký areál.

Rožnov je vyhlášen také jako lázeňské centrum. Hotel Eroplán představuje dobrý výchozí bod pro pěší i cyklistické výlety, projížďky na koni nebo hraní golfu v rožnovském Valašském golfovém klubu.

Město a jeho okolí v zimním období uspokojí příznivce lyžování.

Zázemí pro lyžování a běžkaře je k dispozici na Pustevnách, přibližně 10 km od hotelu.

 

Srdečně Vás zveme do Hotelu Eroplán v Rožnově pod Radhoštěm!

 

 

 

 

#